شنبه 2 شهريور 1398
En
logo
تاریخ : شنبه 7 ارديبهشت 1398
کد 27313

اعضای هیات رئیسه اتاق‌های بازرگانی سراسر کشور مشخص شدند

معاونت استان‌های اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایران، فهرست اسامی اعضای هیات رئیسه اتاق‌های سراسر کشور را اعلام کرد.
به گزارش بازنیوز، با برگزاری نخستین نشست هیات نمایندگان اتاق‌های بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی سراسر کشور، اعضای هیات رئیسه اتاق‌ها برای چهار سال آینده انتخاب شدند.
فهرست اعضای هیات رئیسه اتاق‌های سراسر کشور اعلام شده از سوی معاونت استان‌های اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایران به شرح زیر است:

** اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی آبادان
غلامرضا اکبری‌ زاده، به عنوان رئیس
محمد صادق جوهری، به عنوان نایب رئیس اول
احمد زارعی، به عنوان نایب رئیس دوم
اسدالله کردزنگنه، به عنوان خزانه دار
محسن براتی، به عنوان منشی اتاق آبادان انتخاب شدند.

**اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی اراک
منوچهر توسطی به عنوان رئیس
حامد امینی مصلح آبادی به عنوان نایب رئیس اول
عماد مردانی به عنوان نایب رئیس دوم
ابوالفضل بابایی به عنوان خزانه‌دار
مجتبی جلالوندی به عنوان منشی اتاق اراک انتخاب شدند.

** اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی اردبیل
حسین پیرموذن به عنوان رئیس
بهروز پورسلیمان به عنوان نایب رئیس اول
عیسی شاهی زارع به عنوان نایب رئیس دوم
عبدالرضا بیگناه به عنوان خزانه دار
حسین وثوقی ایرانی به عنوان منشی اتاق اردبیل انتخاب شدند.

** اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ارومیه
حسن انتظار به عنوان رئیس
محمدرضا رستمی به عنوان نایب رئیس اول
احمد دلیری به عنوان نایب رئیس دوم
کاظم مرتاض به عنوان خزانه دار
بهنام تاج الدینی به عنوان منشی اتاق ارومیه انتخاب شدند.

** اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی اصفهان
مسعود گلشیرازی به عنوان رئیس
بهرام سبحانی به عنوان نایب رئیس اول
حمیدرضا قلمکاری به عنوان نایب رئیس دوم
سید رسول رنجبران به عنوان خزانه دار
فرشته امینی به عنوان منشی اتاق اصفهان انتخاب شدند.

** اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی اهواز
شهلا عموری به عنوان رئیس
سید سلطان حسینی امین به عنوان نایب رئیس اول
سیروس عبیاوی به عنوان نایب رئیس دوم
علی حمولی طرفی به عنوان خزانه دار
مهدی رحیمی به عنوان منشی اتاق اهواز انتخاب شدند.

** اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایلام
شعبان فروتن به عنوان رئیس
عدنان کرمی نسب به عنوان نایب رئیس اول
موسی فاطمی راد به عنوان نایب رئیس دوم
مجتبی غیابی به عنوان خزانه دار
نصرت اله لارتی به عنوان منشی اتاق ایلام انتخاب شدند.

** اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی بجنورد
محمد صمدی به عنوان رئیس
سعید پورآبادی به عنوان نایب رئیس اول
سیدعلی شریعت به عنوان نایب رئیس دوم
علی محمد جاجرمی به عنوان خزانه دار
اشکان کاویانی به عنوان منشی اتاق بجنورد انتخاب شدند.

** اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی بوشهر
خورشید گزدرازی به عنوان رئیس
حسین باباخانی به عنوان نایب رئیس اول
مختار قاسمی به عنوان نایب رئیس دوم
عبدالرسول ابراهیمی به عنوان خزانه دار
امیر شهریاری به عنوان منشی اتاق بوشهر انتخاب شدند.

** اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی بیرجند
محسن احتشام به عنوان رئیس
علی اکبر فرامرزی به عنوان نایب رئیس اول
محمدمحسن موهبتی زهان به عنوان نایب رئیس دوم
علیرضا خامه زر به عنوان خزانه دار
خالد اکبری آواز به عنوان منشی اتاق بیرجند انتخاب شدند.

** اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تبریز
یونس ژائله سعدآباد به عنوان رئیس
ابوالفتح ابراهیمی به عنوان نایب رئیس اول
عباس کمالی به عنوان نایب رئیس دوم
محمود ابراهیمی به عنوان خزانه دار
رضا کامی به عنوان منشی اتاق تبریز انتخاب شدند.

** اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تهران
مسعود خوانساری به عنوان رئیس
علاء میرمحمدصادقی به عنوان نایب رئیس اول
محمد اتابک به عنوان نایب رئیس دوم
ناصر ریاحی به عنوان خزانه دار
سیده فاطمه مقیبی به عنوان منشی اتاق تهران انتخاب شدند.

** اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی خرم آباد
حسین سلاح ورزی به عنوان رئیس
محمد خاکی به عنوان نایب رئیس اول
احسان دارائی به عنوان نایب رئیس دوم
احسان ناصر به عنوان خزانه دار
ابراهیم اسفندیاری به عنوان منشی اتاق خرم آباد انتخاب شدند.

** اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی خرمشهر
هانی فیصلی به عنوان رئیس
سید مصطفی موسوی به عنوان نایب رئیس اول
مرتضی جزایری اصل به عنوان نایب رئیس دوم
طاهر سلیمانی به عنوان خزانه دار
عبود طیبی به عنوان منشی

** اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی رشت
هادی تیزهوش تابان به عنوان رئیس
حجت نقاش زادگان رشتی به عنوان نایب رئیس اول
سامان نظری معافی به عنوان نایب رئیس دوم
علیرضا صنعت کار به عنوان خزانه دار
علیرضا آقازاده به عنوان منشی اتاق رشت انتخاب شدند.

** اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی زاهدان
عبدالحکیم ریگی میرجاوه به عنوان رئیس
امان الله شهنوازی به عنوان نایب رئیس اول
غلام سرور نوتی زهی به عنوان نایب رئیس دوم
محمد خدابخشی کنگان به عنوان خزانه دار
محمدعلی نشاطی به عنوان منشی اتاق زاهدان انتخاب شدند.

** اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی زنجان
غلامحسین جمیلی به عنوان رئیس
علی یگانه فرد به عنوان نایب رئیس اول
محمود ضرابی به عنوان نایب رئیس دوم
سیدعلیرضا حجازیان به عنوان خزانه دار
محسن عطائیان به عنوان منشی اتاق زنجان انتخاب شدند.

** اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ساری
عبداله مهاجر دارابی به عنوان رئیس
محمد چلنگری به عنوان نایب رئیس اول
رضا رستمی به عنوان نایب رئیس دوم
علی تقی پور به عنوان خزانه دار
فردین غلامپور به عنوان منشی اتاق ساری انتخاب شدند.

** اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی سمنان
علی اصغر جمعه ای ‌ به عنوان رئیس
حمید علوی به عنوان نایب رئیس اول
مسعود اعوانی به عنوان نایب رئیس دوم
عبدالحمید دربانیان به عنوان خزانه دار
محمود نجفی سهی به عنوان منشی اتاق سمنان انتخاب شدند.

** اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی سنندج
سید کمال حسینی به عنوان رئیس
محمد هلاکو به عنوان نایب رئیس اول
فاروق کیخسروی بابامیری به عنوان نایب رئیس دوم
ستار کشاورز به عنوان خزانه دار
بختیار صالحی به عنوان منشی اتاق سنندج انتخاب شدند.

** اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی شهرکرد
آیت اله احمدی به عنوان رئیس
مسعود ناصری بروجنی به عنوان نایب رئیس اول
شهرام زارع فارسانی به عنوان نایب رئیس دوم
حسین ایزدی بروجنی به عنوان خزانه دار
بهرام اله بخشی هفشجانی به عنوان منشی اتاق شهرکرد انتخاب شدند.

** اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی شیراز
جمال رازقی جهرمی به عنوان رئیس
محمدصادق حمیدیان جهرمی به عنوان نایب رئیس اول
ابراهیم غلامزاده به عنوان نایب رئیس دوم
نادر طیبی به عنوان خزانه دار
یلدا راهدار به عنوان منشی اتاق شیراز انتخاب شدند.

** اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی قزوین
مهدی بخشنده به عنوان رئیس
مهدی عبدیان به عنوان نایب رئیس اول
محمدرضا ماشااللهی به عنوان نایب رئیس دوم
منوچهر آزادمنش به عنوان خزانه دار
مصطفی عادلی فرد به عنوان منشی اتاق قزوین انتخاب شدند.

** اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی قم
ابوالفضل خاکی به عنوان رئیس
غلامحسین اله یاری به عنوان نایب رئیس اول
حسن آقاجانی به عنوان نایب رئیس دوم
علیرضا راد به عنوان خزانه دار
علیرضا آرحیمی به عنوان منشی اتاق قم انتخاب شدند.

** اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی کاشان
محمود تولائی به عنوان رئیس
سیدعلی دیانت به عنوان نایب رئیس اول
عبدالرحیم مفیدی بیدگلی به عنوان نایب رئیس دوم
احمد فرهی به عنوان خزانه دار
سیدتقی حجازی به عنوان منشی اتاق کاشان انتخاب شدند.

** اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی کرج
رحیم بنامولائی به عنوان رئیس
مصطفی هاشمی به عنوان نایب رئیس اول
فریبرز بینش پور به عنوان نایب رئیس دوم
جعفر سلیمانی به عنوان خزانه دار
سید احمد میرجلیلی به عنوان منشی اتاق کرج انتخاب شدند.

** اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی کرمان
سید مهدی طبیب زاده به عنوان رئیس
علی عباسلو به عنوان نایب رئیس اول
جلیل کاربخش راوری به عنوان نایب رئیس دوم
عباس جبالبارزی سربیژن خزانه دار
سید آرش علوی منشی اتاق کرمان انتخاب شدند.

** اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی کرمانشاه
کیوان کاشفی به عنوان رئیس
نلسون حضرتی به عنوان نایب رئیس اول
حیدر کدیور به عنوان نایب رئیس دوم
ابراهیم خمیسی به عنوان‌ خزانه دار
رضا سلیم ساسانی به عنوان منشی اتاق کرمانشاه انتخاب شدند.

** اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی گرگان
علی محمد چوپانی به عنوان رئیس
امیر یوسفی به عنوان نایب رئیس اول
ارازجان شمالی به عنوان نایب رئیس دوم
هوشنگ آخوندی به عنوان خزانه دار
رضا مبصری به عنوان منشی اتاق گرگان انتخاب شدند.

** اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی مشهد
غلامحسین شافعی به عنوان رئیس
محمود سیادت به عنوان نایب رئیس اول
حسین محمودی خراسانی به عنوان نایب رئیس دوم
محمدرضا توکلی زاده به عنوان خزانه دار
مریم سراج احمدی به عنوان منشی اتاق مشهد انتخاب شدند.

** اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی همدان
علی اصغر زبردست به عنوان رئیس
علی اکبر فلاح به عنوان نایب رئیس اول
امیر اسلامیه همدانی به عنوان نایب رئیس دوم
حسن بهرامی به عنوان خزانه دار
عبدالحمید ایزدی به عنوان منشی اتاق همدان انتخاب شدند.

** اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی یاسوج
جبار کیانی پور به عنوان رئیس
چنگیز هاشمی به عنوان نایب رئیس اول
عبدالله قبادی به عنوان نایب رئیس دوم
عزیزاله رحیمی به عنوان خزانه دار
فتاح جاودانه به عنوان منشی اتاق یاسوج انتخاب شدند.

** اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی یزد
محمدرضا قمی به عنوان رئیس
محمدرضا داد به عنوان نایب رئیس اول
غضنفر امیرجلیلی به عنوان نایب رئیس دوم
علی اصغر بیگی یزدی به عنوان خزانه دار
محمدحسین فرشادپور به عنوان منشی اتاق یزد انتخاب شدند.

به گزارش ایرنا، انتخابات اتاق‌های بازرگانی سراسر کشور 11 اسفند 97 برگزار شد و هتل لاله میزبان انتخابات اتاق تهران بود که در نهایت انتخابات اتاق تهران با رای الکترونیکی سه هزار و 417 از فعالان بخش خصوصی به پایان رسید.