شنبه 29 تير 1398
En
logo
تاریخ : پنجشنبه 18 بهمن 1397
کد 25985

با حضور حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر انقلاب اسلامی،

سومین شب عزاداری حضرت زهرا (س) در حسینیه امام خمینی

سومین شب از مراسم عزاداری ایام شهادت امّ ابیها حضرت فاطمه‌زهرا سلام‌الله‌علیها با حضور حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر انقلاب اسلامی، جمعی از مسئولان و هزاران نفر از قشرهای مختلف مردم در حسینیه امام خمینی رحمة‌الله برگزار شد.

به گزارش بازنیوز از پایگاه اطلاع رسانی دفتر حفظ و نشر آثار حضرت آیت الله العظمی خامنه ای، سومین شب مراسم عزاداری شهادت حضرت فاطمه زهرا سلام‌الله‌علیها،شامگاه پنجشنبه با حضور رهبر معظم انقلاب اسلامی، هزاران نفر از اقشار مختلف مردم و جمعی از مسئولان در حسینیه امام خمینی (ره) برگزار شد.
در این مراسم حجت‌الاسلام والمسلمین رفیعی با تبیین ابعاد استقامت فاطمی، گفت: استقامت موجب کرامت و عزت می‌شود و جامعه‌ای که در مسیر حق استقامت می‌کند، سالم می‌ماند.
سخنران مراسم با تاکید بر اهمیت شناخت مبانی دین، افزود: حضرت زهرا سلام‌الله‌علیها بر اساس مبانی دین و در دفاع از حق به میدان آمدند و از ولایت دفاع کردند.
همچنین در این مراسم آقایان سماواتی و مطیعی به ذکر مصیبت و مرثیه‌خوانی پرداختند.
مراسم عزاداری حضرت صدیقه طاهره (س) در محل حسینیه امام خمینی (ره) همزمان با ایام سوگواری فاطمیه، از شامگاه سه شنبه، 16 بهمن ماه با سخنرانی، مرثیه‌سرایی و نوحه‌خوانی آغاز شده و شب گذشته، 17 بهمن ماه نیز برگزار شد.