شنبه 2 شهريور 1398
En
logo
تاریخ : پنجشنبه 20 خرداد 1395
کد 1660

به همت معاونت جوانان اتاق بازرگانی اصفهان؛

طرح بازرگانان کوچک در مدارس اصفهان اجرا می‌شود

نایب رئیس شورای عالی جوانان اتاق بازرگانی اصفهان از اجرای طرح بازرگانان کوچک در مدارس اصفهان در تابستان خبر داد و گفت: در این رویداد جوانان بازرگان عضو معاونت با حضور در مدارس، دانش آموزان را با مشاغل بازرگانی و کارافرینی آشنا می کنند.

به گزارش بازنيوز به نقل از ایمنا مسعود جباری در هفتمین جلسه شورای عالی جوانان اتاق بازرگانی اصفهان، تصریح کرد: این طرح به همت کمیته بازرگانان کوچک معاونت و با همکاری مدارس نواحی 3 و 5 آموزش و پرورش اصفهان و برای دانش آموزان پایه 5 ،6 و 7 برگزار می شود.
 مسئول کمیته بازرگانان کوچک معاونت جوانان اتاق بازرگانی اصفهان در این جلسه گفت: هدف از اجرای این طرح، آشنایی دانش آموزان با همه مشاغل از جمله بازرگانی، کارآفرینی و تولیدکنندگی است.
 مهدی حجه فروش خاطرنشان کرد: در ذهن دانش آموزان مهندسی و پزشکی به عنوان بهترین شغل ها جای گرفته در حالیکه کشور برای رشد اقتصادی به همه مشاغل از جمله بازرگانی و کارآفرینی نیاز دارد.  
 وی با اشاره به بیکاری جوانان تحصیل کرده در رشته های مهندسی و پزشکی، بیان داشت: به جای اینکه جوانان وقت جوانی را برای آموزش این رشته ها صرف کنند می توانند در رشته بازرگانی و تجارت صرف کنند.
 امید سهل آبادی دیگر عضو شورای جوانان اتاق اصفهان نیز در این نشست از برگزاری سومین سمپوزیوم جوانان و ثروت آفرینی در نیمه دوم سال خبر داد و گفت: برگزاری رویدادهای کارآفرینی برای آموزش جوانان از دیگر برنامه های معاونت در سال جاری است.